Browsing Category

.

0

Vrasja e “Shqiponjës”: Dëshmojnë të plagosurit nga ngjarja

Në seancën e sotme për rastin e vrasjes së Xhemail Rexhepit, i njohur në opinion si Komandant Shqiponja kanë dëshmuar 3 dëshmitarë të ngjarjes, dy

September 15, 2016 .

Familjarët e Almirit kërkojnë që gjykimi të fillojë sa më shpejt

Ende nuk dihet se kur do të fillojë gjykimi për rastin e vogëlushit katër vjeçar Almir Aliu, i cili u godit për vdekje me makinë

July 46, 2016 .

Ku janë ish-luftëtarët e UÇK-së

Ku janë dhe çfarë bëjnë ish-luftëtarët e UÇK-së, një pjesë e të cilëve janë nëpër burgje, të arratisur dhe një pjesë e madhe e zhytur

July 45, 2016 .
foto11 0

Bekim Sali, stomatologu shqiptar që ofron shërbime falas për fëmijë (VIDEO)

Kontrolle dhe shërbime stomatologjike falas për të gjithë fëmijët e lindur nga viti 2008. Kjo ka qenë oferta e pazakontë e klinikës stomatologjike “Mollar” me

June 17, 2016 .
kumanoves 0

Sërish shtyhet gjyqi për Kumanovën, nuk u lejuan avokatët dhe të dyshuarit

Procesi gjyqësor për Lagjen e Trimave nuk filloi edhe sot edhe pas shtyrjes së tri seancave me radhë. Në Gjykatën Supreme nuk u lejua që

May 56, 2016 ., Kumanovë, Maqedoni
rrahje 0

Shokuese! Mësuesi rreh dhe shan rëndë gjimnazistin (Video)

Një video ku dallohet një mësues i cili humbet kontrollin dhe vërsulet ndaj një nxënësi duke goditur dhe kapur për fyti. Por këto nuk kanë

April 40, 2016 .
foto4 0

(VIDEO) PROTESTUESIT NISEN DREJT QEVERISË

Protestuesit nga Kuvendi janë nisur drejt Qeverisë. “Nuk ka paqe nuk ka qetësi”, “Poshtë Qeveria”, janë vetëm disa nga thirrjet tani më të zakonshme të

April 17, 2016 .
Të-akuzuarit-në-rastin-Kumanova-gjatë-procesit-gjyqësor-në-Shkup-650x358 0

“Po më fajësoni për 2001-shin, ky është rast i montuar” (VIDEO)

Nuk e pranojë këtë aktakuzë. Mua po më fajësoni për 2001-shin. Ky rast është i montuar, nuk ndihem fajtor. Derisa ka qeveri të këtillë do

April 15, 2016 .
plakii 0

Fejzullah Latifi, politikanëve shqiptarë: Hiqni maskat! (VIDEO)

Fejzullah Latifi, kryetar i bashkësisë lokale, nga fshati Hotël ka një apel për politikanët shqiptarë. Ai fton politikanët që të mos mbeten peng të interesave

April 12, 2016 .
almiri 0

Apel:Ta ndihmojmë Amirin

Mundesi i dalluar i klubit tone, studenti i deges se Edukates Fizike prane Univerzitetit Shteteror te Tetoves, 19 vjeçari Amir Rexhepi, per fat te keq,

April 52, 2016 .
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.