Browsing Category

Bota

idomeni-3 0

Bocek: Gjendja e refugjatëve në Tabanoc dhe Gjevgjeli është e mjerueshme, jashtë çdo standardi

Asnjë vend nuk është i aftë që vet të gjeje zgjidhje dhe të menaxhoje me problemin. Është i nevojshëm një bashkëpunim evropian dhe gjetje e

April 11, 2016 Bota, Maqedoni
polici 0

Ja se si polici zviceran rrihet pa mëshirë (VIDEO)

Në sheshin „Place de la Riponne“ në Lozanë të Zvicrës, në maj të vitit të kaluar ishin shkaktuar skena të pakëndshme, kur një patrullë policore

April 32, 2016 Bota, Video
vajza 0

Anti-Islamistët shtypin vajzën me shami e më pas bëjnë foto (VIDEO +18)

Pamjet e mësipërme tregojne momentet e tmerrshme kur një grua muslimane është përplasur me vetëdije nga një aktivist i ekstremit të djathtë në Bruksel, teksa

April 18, 2016 Bota, Video
Images.ashx_ 0

Njihuni me 8 fakte interesante për sytë

3.04.2016 Ekzistojnë disa fakte interesante për syrin të vërtetuara shkencërisht që ndoshta më parë nuk i kemi ditur. A e dini se ? 1. Njerëzit

April 33, 2016 Bota
erdoga 0

Momenti kur agjenti amerikan përplaset me truprojën e Erdogan (Video)

Qëndrimi i Presidentit turk në Washington, Recep Tayyip Erdogan, përveç protestave dhe përplasjeve të shumta ka ofruar edhe këtë pamje. Ky është momenti i pabesueshëm kur

April 04, 2016 Bota, Video
arbiter 0

Video/ E pabesueshme. Arbitri i dha të kuqe, lojtari e hip kalaqafë

Salih Dursun, mbrojtësi i Trabzonsporit, luajti një “skenë” të çuditshme një muaj më parë, duke i treguar një karton të kuq arbitrit. Me rezultatin 1­1,

March 19, 2016 Bota, Sport, Video
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.