Browsing Category

Kumanovë

shqiponja 0

(VIDEO) Del nga burgu miku i Ali Ahmetit, vrasësi i komandant Shqiponjës

ë përvjetorin e vrasjes së Komandant “Shqiponjës” – Xhemail Rexhepi, gjykatësja Gjylsime Shabani ka nënshkruar lirimin nga paraburgimi të vrasësit të “Shqiponjës”, Bajram Limani. Siç

July 58, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
val 0

Bashkëbisedim me Ismail Zekën, Babain e Trimit Val Zeka

ERALD SELCA/INA Në një bashkëbisedim të gjatë me profesorin e nderuar Ismail Zeka ku folem, gjerë e gjatë për çeshtjën kombëtare dhe aktualitetin pashmangshëm folëm

July 11, 2016 Kumanovë, Maqedoni
nfdrecjj 0

Ekskluzive: Polici maqedonas pranon në gjykatë se Mirsadi është arrestuar i gjallë

Rryma elektrike nuk ka qenë shkaku i vërtetë për ndërprerjen e senacës së djeshme gjyqësore për “Grupin e Kumanovës”, mëson ekskluzivisht Gazeta Lajm nga burime

July 59, 2016 Kumanovë, Maqedoni
13718613_1050162791705802_8889909774656446134_n 0

Këtë të shtunë përkujtohet jeta dhe vepra e “Komandant Shqiponjës”

Në rrjetet sociale dhe në medie po shpërndahet një ftesë publike për pjesëmarrje në tubimin përkujtimor të Xhemail Rexhepi-Komandant Shqiponja, ku thuhet se do të

July 13, 2016 Kumanovë, Maqedoni
kumanova-lagjja-e-trimave 0

LSDM: Kur të vijmë në pushtet e tregojmë se kush e organizoi “Lagjen e Trimave”

Nikolla Gruevskit dhe VMRO-DPMNE-së as televizioni Sitel, e as të gjitha mediet nën kontrollin e tij nuk mund t`i ndihmojnë në manipulimet e porositura ku

July 24, 2016 Kumanovë, Maqedoni
rastikumanova 0

Policia u ka shkaktuar plagë të burgosurve të “Kumanovës” ! (Video)

Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva dhe Ekrem Arifi, dy të akuzuarit për rastin e Kumanovës janë keqtrajtuar sot gjatë transportit për në gjykatë.

July 08, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
kuamovaaksion 0

Aksioni policor në komunën e Likovës ka kushtuar 170 mijë euro

Mbi 170.000 euro i kushtoi qytetarëve të Maqedonisë aksioni i pasuksesshëm që gjatë muajit prill të këtij viti e realizoi ministri i atëhershëm teknik i

July 37, 2016 Kumanovë, Maqedoni
saveas 0

EPOKA E RE TEK SHQIPËTARET E NISUR ME: LËVIZJA PËR BASHKIMIN E SHQIPËRISË !!

Sot me : 16 korrik 2016,saktësishtë në ora 15°°, do të filloj një Epokë e re me Lindjen e një Lëvizje Mbarëkombëtare që mban emrin:

July 07, 2016 Kosovë, Kumanovë, Maqedoni, Shqipëri
ollcak 0

Eroll Ollçak, njeriu i afërt i Erdoganit nga Çerkezi i Kumanovës: si u vra së bashku më të birin 16-vjeçar në urën e Bosforit

Ndër viktimat e djeshme pas sulmeve të një grupi ushtarak të Turqisë si tentativë për të formuar grushtet, ishte edhe një dhëndër shqiptari, gjegjësisht i

July 59, 2016 Bota, Kumanovë
helikopteri 0

Zbulohet kush është biznesmeni nga Tetova që mori nusen me helikopter

(ne foto kameramani, para se te nisen per ne Kumanove) Djali i biznismenit Shefki Idrizi pronarit të kompanisë Renova sot martohet ndërsa nusen që e

July 39, 2016 Kumanovë, Maqedoni
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.