Browsing Category

Maqedoni

mihajllov 0

Janeva nuk beson se Mijallkovi mund të ikë nga Maqedonia (Video)

Prokuroria Speciale nuk ka kërkuar që në mesin e masave ndaj ish drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, të jetë edhe konfiskimi iu pasaportës së tij.

March 11, 2016 Maqedoni, Video
fatime-fetai-1 0

Fatime Fetai godet Sasho Mijallkovin (Video)

Prokurorja Fatime Fetai ka shigjetuar Sasho Mijallkovin, i cili ka qenë drejtor i DSK-së, në kohën kur është arrestuar Lube Boshkovski. Ajo ka cituar edhe

March 28, 2016 Maqedoni, Video
uck 0

Bizneset e krijuara me milionat e luftës së UÇK-së (DOKUMENTA)

Dokumentet që posedon Insajderi tregojnë se si miliona marka të përfituara në emër të luftës së UÇK-së dhe Fondit “Vendlindja Thërret”,u shpërndanë në krijimin e

March 48, 2016 Maqedoni
njesia-speciale-1 0

Prani e shtuar policore në Llojan në ndjekje të emigrantëve

Një numër i madh i policisë speciale po vazhdon të qëndrojë në rajonin e Likovës, gjegjësisht në fshatrat e Llojanit dhe Vaksincës! Prani e shtuar

March 39, 2016 Kumanovë, Maqedoni
musa-xhaferi-un-euml-jam-ma-shka-se-shkijet_hd-1200x630 0

Skandaloze: Gazetari maqedonas Bozhinovski publikon video hot-line mes zyrtarëve të BDI-së

Gazetari kontravers Zoran Bozhinovski ka publikuar një video bisedë hot-line mes deputetes Ermira Mehmeti dhe zëvendëskryeministriti Musa Xhaferi. Videoja skandaloze po qarkullon nëpër të gjitha

March 02, 2016 Maqedoni
AKSAAA 0

Zbulohet identiteti I vëllezërve që humbën jetën në aksident

Shkup, 27 mars – Dje rreth orës 17.30 në Shkup në rrugën “Hristo Tatarçev” ka ndodhur një aksident trafiku në mes autobusit të NTP-së me

March 08, 2016 Maqedoni
hysni-shaqiri-640x360 0

Shaqiri: Fëmijët tanë nuk janë të sigurtë,në çdo moment mund të bastisen shtëpitë tona!

Hisni Shaqiri – Dikush duhet të dalë dhe të flasë para opinionit. Ne shqiptarët në Maqedoni sot nuk jemi të sigurt në këtë shtet, fëmijët

March 44, 2016 Kumanovë, Maqedoni
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.