Browsing Category

Shqipëri

SOKOLI 0

TË ROBËRUARIT E KUMANOVËS PENGJE TË SHTETIT TË MAQEDONISË

LETËR E HAPUR: BUJAR NISHANI President i Reèiblikës së Shqipërisë :HASHIM THAÇI President i Republikës së Kosovës TË ROBËRUARIT E KUMANOVËS PENGJE TË SHTETIT TË

July 09, 2016 Kosovë, Kumanovë, Maqedoni, Shqipëri
ddddd 0

SHQIPËTARET E ILIRIDËS NË UDHËKRYQIN E KOHËS !

Dihet mirëfilli se në ish Jugosllavi,janë bërë Eksperimente me Shqipëtaret,së pari janë filluar dhe zbatuar tek Shqipëtaret në Maqedoni,në fund kan dalur me rezyme se

July 27, 2016 Kosovë, Shqipëri
lufta-1-504x478 0

‘Lufta ma e keqe është ajo mbi kulmin tënd”, Lufta Mbaroi (VIDEO/FOTO)

Filmi “Lufta mbaroi”, një realizim nga regjisor, producentë dhe skenarist maqedonas ku luajnë kryesisht aktorë shqiptarë, po merr pjesë në një festival të Zvicrës dhe

June 11, 2016 Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Video
rrr-1 0

Përmbyset autobusi me studentë, 1 i vdekur e 3 të plagosur (VIDEO)

Një i vdekur dhe tre të plagosur. Është ky bilanci i një aksidenti që ka ndodhur në aksin Levan- Fier. Një autobus me studentë është

May 02, 2016 Bota, Shqipëri
shqipet 0

Zyrtare: Ky është slogani i Kombëtares shqiptare në evropian

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka vendosur për sloganin e saj në kampionatin evropian ‘Francë 2016’ FSHF ka prezantuar sot projektin e ri të Arenës Kombëtare,

April 26, 2016 Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Sport
shokuese 0

VIDEO SHOKUESE/ 5 policë të “Shqiponjave” masakrojnë një të arrestuar tek Komisariati Nr. 2 në Tiranë

Pamje shokuese ku efektivë të policisë të Komisariatit Numër 2 në Tiranë kanë goditur dhe qeshur me një person të ndaluar. Videoja është bërë publike

April 06, 2016 Shqipëri, Video
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.