Browsing Category

Video

untitled 0

Nëna e të dënuarve për “Monstra” : ”Unë skam pasur bukë tiu jap, e lëre më ti edukojë për keq!”

Stafi i KohaIslame, ishte në vizitë në familjen e Agim dhe Afrim Ismailoviç, të dënuar me burgim të përjetshëm për rastin “Monstra”. Vendim ky i

October 07, 2016 Maqedoni, Video
untitled 0

Dokumentar mbi Pejgamberin alejhi selam (VIDEO)

“Ditën kur të njoha” është dokumentari në gjuhën shqipe me personalitete të ndryshme shqiptare, që tregojnë mbi jetën e Pejgamberi të fundit të njerëzimit Muhamedit

September 08, 2016 Kosovë, Maqedoni, Shqipëri, Video
foto12 0

Flet dëshmitari: Si e gjeta nënë e bijë gjallë në mbeturina (VIDEO)

Një grua dhe vajza e saj e mitur janë gjetur në një fushë të përmbytur në afërsi të Shkupit. Atyre i’u ka ardhur në ndihmë

August 34, 2016 Kumanovë, Video
aracina-724x380 0

(VIDEO) Haraçinasit: Kryetari na tha, bëni vet çka të mundeni!

Banorët e Haraçinës tanimë nuk e dijnë se cilës komunë i takojnë, pasi kryetari i kësaj komune, nuk u ka dalë atyre në ndihmë, me

August 17, 2016 Maqedoni, Video
shqiponja 0

(VIDEO) Del nga burgu miku i Ali Ahmetit, vrasësi i komandant Shqiponjës

ë përvjetorin e vrasjes së Komandant “Shqiponjës” – Xhemail Rexhepi, gjykatësja Gjylsime Shabani ka nënshkruar lirimin nga paraburgimi të vrasësit të “Shqiponjës”, Bajram Limani. Siç

July 58, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
rastikumanova 0

Policia u ka shkaktuar plagë të burgosurve të “Kumanovës” ! (Video)

Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva dhe Ekrem Arifi, dy të akuzuarit për rastin e Kumanovës janë keqtrajtuar sot gjatë transportit për në gjykatë.

July 08, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
land-rover 0

“Land Rover” me targa të Maqedonisë shpërthen në flakë (VIDEO)

https://www.facebook.com/JETAOSHQEF/videos/10153971096448371/ Në autostradën Durrës-Tiranë, përballë një qendre tregtare mësohet se ka marrë flakë automjeti tip “Land Rover”, me targa Maqedonëse, në pronësi të R. I.

July 53, 2016 Maqedoni, Video
aliamalia 0

“RASTI I KUMANOVËS”, FAMILJARËT: A KE NDËRGJEGJE O ALI AHMETI

Si mund të dilni nëpër mitingje e të kërkoni votën e këtij populli kur natën bëni kompromise në dëm të shqiptarëve, bëni pazare të fëlliqura

July 43, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
kumanova 0

Policia maqedonase vazhdon torturën ndaj Grupit të Kumanovës (FOTO+VIDEO)

Edhe përkundër reagimeve të trupit gjykues për të ndaluar torturën ndaj të akuzuarve në rastin “Lagja e Trimave” brutaliteti policor ndaj tyre ende vazhdon. Për

July 11, 2016 Kumanovë, Maqedoni, Video
Back to Top Copyright © 2016 - Kumanova Sot Created by 22school.com, Powered by 22school.